رژیم غذایی 1000 کالری روزانه برای از دست دادن وزن زنان

طبق دستورالعمل تغذیه برای گزارش سال 2005 آمریکایی ها، زنان به کالری کمتر از مردان نیاز دارند.
 

رژیم غذایی 1300 کالری روزانه برای زنان

یک رژیم غذایی 1،300 کالری در روز کم کالری در نظر گرفته شده است اما کافی است که به شما مواد مغذی کافی بدهد وقتی که سعی می کنید وزن کم کنید.
 

برنامه رژیم لاغری جهانی چیست؟

برنامه رژیم لاغری جهانی برنامه کاهش وزن محبوب در انگلستان است. در حال حاضر برای مشتریان در ایالات متحده در دسترس است
 

بهترین مرکز کاشت مو

ریزش مو یک مشکل رایج برای جوانان است. وراثت دلیل اصلی ریزش مو است. اما اکنون به علت آلودگی هوا، آلودگی آب، استرس فیزیکی، فشار روانی و غیره، مشکل سقوط مو افزایش یافته است. فشار روحی در حال حاضر مهم ترین دلیل ریزش مو است.
 

راهنمای مراقبت از زخم و راهنمای بالینی برای پرستاران

هنگامی که با یک نمونه پیچیده از مراقبت از زخم روبرو می شوید بسیاری از پزشکان تازه کار می پرسند این چه زخمی است؟ چه لباس باید استفاده کنم؟ این زخم چگونه بهبود خواهد یافت؟
 

مشاوره و راهنمایی های درمان زخم

شما در سایت رژیم سلامتی می توانید در مورد درمان انواع زخم ها مانند زخم بستر، زخم های دیابتی و سوختگی ها و یا هر نوع جراحت و زخمی از رده های مختلف به سایت رژیم سلامتی ایمیل بزنید و مشاوره و راهنمایی های رایگان زخم را دریافت کنید.
 

درمان اختلالات هورمونی در زنان

وضعیت هورمون های جنسی در طی یک دوره قاعدگی: در آغاز دوره ماهیانه، هورمون FSH (هورمون تحریک کننده رشد فولیکول ) از غده هیپوفیز آزاد می شود.
 

چگونه از دخل و خرج خود مراقبت کنیم؟

آیا شما زمانی که واقعاً پول نیاز دارید اما کیف پول شما خالی است ناراحت نمی شوید؟ مهم نیست که چه مقدار پول دارید صرف آن با عقل، یک ایده خوب است این راهنمایی ها را برای کاهش هزینه ها در زمینه های کلیدی دنبال کنید و رویکرد کلی ایمن تر برای خرید اتخاذ کنید.
 

چگونه خودمان سرطان سینه را تشخیص دهیم؟

موثرترین راه تشخیص سرطان سینه ماموگرافی است. همچنین معاینه بالینی سینه می تواند مکمل ماموگرافی باشد.
 

هدف و داشتن انگیزه در زندگی

زندگی اجتماعی انسان به ‌وسیله قواعد یا هنجارهای اجتماعی تنظیم می‌ شود. به عبارتی آنچه همکاری و وابستگی متقابل بشری یا نظم اجتماعی را امکان‌ پذیر می‌ سازد نظامی از الگو های رفتاری است که همه افراد متعلق به یک فرهنگ در آن سهیم‌ اند.
 

مهارت خودآگاهی و همدلی

یکی از مهم‌ترین عواملی که به ما کمک می‌کند زندگی خوب و موفقی داشته باشیم، این است که خود را بشناسیم، احساس خوبی در مورد خودمان داشته باشیم و از آنچه که هستیم، شاد و راضی باشیم.
 

گیاهخواری و تعریف رژیم غذایی گیاهخواری

آیا در این فکر هستید که گیاهخوار شوید؟ در این مقاله یکسری نکات کلیدی به شما ارائه می شود که دانستن آن ها به شما در زمینه گیاهخوار شدن کمک می کند.
 

گیاه خواری و تغذیه

رژیم غذایی بدون گوشت، میتواند مفید باشد اما مواقعی وجود دارد که گیاهخواران مواد مغذی ضروری که در گوشت یافت می شود را دریافت نمی کنند. از قبیل:
 

خواص عرق کاسنی

در ایران، از قدیم از فواید عرق کاسنی اطلاع داشتند و از عرق کاسنی به عنوان شستشو دهنده کبد و تصفیه کننده خون استفاده می کردند
 

آیا کلم بروکلی واقعاً با سرطان مبارزه می کند؟

مدت طولانی شناخته شده است که کلم ها مانند کلم بروکلی شامل مواد شیمیایی گیاهی مانند ( ایندول ) که ضد سرطان است
 

تبخال تناسلی - علائم، تشخیص و درمان

نتایج یک مطالعه اخیر، نشان می دهد که عفونت هرپس تناسلی در ایالات متحده شایع است در سراسر کشور ایالات متحده، 45 میلیون نفر سن 12 و بالاتر دارند و یکی از پنج نفر دختران نوجوان و جوان با HSV-2 آلوده است.عفونت HSV-2 در زنان شایع تر (حدود یک نفر از چهار زن) از مردان ( تقریباً یک نفر از پنج نفر) است این ممکن است به خاطر این باشد که مردان این ویروس را به زنان انتقال می دهند.
 

جهت کاهش وزن چه کارهایی را نباید انجام دهید

توصیه ما به افرادی که قصد کاهش وزن دارند این است که باید بدانند چه کارهایی را نباید انجام دهند
 

بیلیروبین بالا

بررسی بیلیروبین بالا در فردی که سابقه زردی و خارش را ندارد.
 

تجاوزات جنسی و راه های پیشگیری از آن

تجاوز جنسی ارتباطی بدون رضایت است. داشتن آگاهی بیشتر، نسبت به موضوع بهترین ابزار برای پیشگیری از بروز آن است. اگر در جایی احساس امنیت و راحتی نداشتید به غریزه خودتان اعتماد کنید.
 

آشنایی با دستگاه فشارسنج و طرز کار آن

دستگاه اندازه گیری فشار خون یك وسیله ضروری در تشخیص پزشكی است.