رسانه تصویری

وزوز گوش

وزوز گوش

وزوز گوش یک بیماری نیست، بلکه وضعیتی است که می تواند طیف گسترده ایی از علل شامل ( عصبی، عفونت گوش، استرس اکسیداتیو، جسم خارجی در گوش، آلرژی بینی و ... ) زمینه ایی را در پس خود داشته باشد. در این مقاله بررسی جامعی پیرامون وزوزگوش به صورت تصویری صورت می گیرد.

ادامه مطلب کلیک ها: 2309

درد شکم

درد شکمدل درد، دردی که احتمالا همه ی شما آن را تجربه کرده باشید و شاید تجربه ی آنچنان خوشایندی نباشد. مجموعه اسلایدشو پیش رو، مطالب کلیدی پیرامون درد شکم ، عوامل آن،تشخیص و درمان آن مطرح می نماید.

ادامه مطلب کلیک ها: 9188

رسانه تصویری

مطالب این بخش به صورت تصویری و به صورت مالتی مدیا ارائه شده تا تعامل بهتری با مطالب برقرار نمایید.

[module-213]

کلیک ها: 1761

بیماری های چشم

چشم

چشم حساس ترین عضو بدن و در عین حال یکی از پیچیده ترین سیستم های خلقت است. در این مقاله بررسی جامعی از بیماری های این عضو حیرت انگیز صورت می گیرد.

ادامه مطلب کلیک ها: 5410

دیابت نوع دو

دیبابت

دیابت، اختلالی متابولیسمی که می تواند همه ی سنین ، همه ی اقشار و یک جامعه را درگیر نماید. در حال حاضر 10 درصد جمعیت بین 25 تا 60 سال کشور دچار این بیماری هستند. مقاله پیش رو شما را با این بیماری، راه های تشخیص، پیش گیری و درمان آشنا می نماید.

ادامه مطلب کلیک ها: 2865

سایت تخصصی رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم درمانی دکتر حسین فتحی ضمن ارایه مطالب مفیدی پیرامون رژیم های غذایی و تغذیه، امکاناتی نظیر پرسش و پاسخ، خدمات رایگان تغذیه و لاغری،دستورهای غذایی، امکان ارایه انواع رژیم های غذایی نظیر رژیم لاغری، رژیم چاقی، برنامه رژیم غذایی، دیابت، فشارخون، چربی خون بالا، رژیم ورزشکاران، رژیم برای ثابت ماندن وزن، چاقی و ... توسط پزشک به صورت اینترنتی فراهم گردیده است با عضویت در سایت امکاناتی نظیر مطرح کردن موضوعات پزشکی و تغذیه در انجمن سلامتی، سوال از پزشک به صورت خصوصی و دریافت خبرنامه ... برای شما بوجود می آید.

پست الکترونیکی : admin at foodregime.com & rejimesalamati at gmail.com