رژیم لاغری سریع و رایگان؛ طرح های 5 روزه برای از دست دادن وزن

رژیم لاغریطبیعی است که بخواهید سریع و نه به آرامی و به طور پیوسته وزن خود را از دست بدهید. با این حال، کاهش قابل ملاحظه ای در طول وزن از طریق تغییر دائمی به جای رفع سریع انجام می شود.

در حالی که تنها طی پنج روز از طریق رژیم غذایی سخت و کم کالری امکان کاهش وزن وجود دارد اما این کاهش وزن در طول زمان باقی نخواهد ماند.

رژیم لاغری سریع؛ مزایا

خوردن مواد مغذی با کالری کم، به عنوان بخشی از یک برنامه رژیم غذایی پنج روزه می تواند منافع سلامت قابل توجهی را به همراه داشته باشد. طبق گفته وزارت کشاورزی ایالات متحده، گزینه های کم چربی مانند میوه ها و سبزیجات باعث کاهش خطر ابتلا به اضافه وزن و چاقی و همچنین سنگ کلیه، از دست دادن استخوان، دیابت، سرطان، بیماری قلبی و سکته مغزی می شود.

رژیم لاغری سریع؛ ویژگی ها

برنامه رژیم غذایی متعادل شامل مصرف روزانه غلات کامل، میوه ها، سبزیجات، پروتئین های بدون چربی و لبنیات بدون چربی است. سالم ترین راه برای از دست دادن وزن در عرض پنج روز، پیروی از چنین برنامه ای که به میزان قابل توجهی محدودیت یا محدودیت مصرف روزانه کالری را می دهد. مؤسسات ملی بهداشت و یا NIH نیز توصیه می کنند که برای کاهش وزن از چربی های ترانس، چربی اشباع شده، قند اضافه شده، کلسترول و سدیم در محصولات غذایی جلوگیری شود.

رژیم لاغری سریع؛ انواع

برنامه های رژیم غذایی رایگان همیشه آسان نیست اما منابع قابل اعتماد برای بررسی وجود دارد. کتابخانه ها اغلب مواد مرجع دارند که مربوط به تغذیه یا برنامه های نمونه هستند و کتاب های آشپزی و نشریات مربوط به آنها ممکن است حاوی طرح های نمونه باشد. افرادی که عضو باشگاه های ورزشی، موسسات تناسب اندام یا سازمان های بهداشت مواد غذایی هستند ممکن است بتوانند برنامه رژیم غذایی کم کالری یا از دست دادن وزن را از طریق این رسانه ها پیدا کنند. در نهایت، می توان برنامه خود را به صورت رایگان از رژیم لاغری آنلاین سایت رژیم سلامتی دریافت کنید.

رژیم لاغری سریع؛ کالری

اگر کالری بیشتری از کالری مصرفی بسوزانید در طول زمان وزن پایین خواهید داشت. نتایج قابل توجهی در طی هفته ها یا ماهها ظاهر می شود و نه فقط در پنج روز، اما کاهش کالری های کافی هر روز می تواند به شما در طول این مدت به کاهش یک یا دو پوند وزن کمک کند. طبق گفته موسسه ملی بهداشت، کاهش مصرف روزانه 1000 کالری باعث کاهش دو پوند وزن در هفته می شود اضافه کردن روزانه ورزش برای سوختن کالری اضافی می تواند سرعت آن را تا دو پوند در عرض پنج روز افزایش دهد.

رژیم لاغری سریع؛ هشدار

مراقب باشید. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها یا CDC، اعلام می کنند که افرادی که بیش از دو پوند در هفته از دست می دهند به احتمال زیاد این کاهش وزن را نمی توانند در طول زمان حفظ کنند و ممکن است از خطرات سلامتی ناشی از آن رنج ببرند. توصیه می شود قبل از شروع هر رژیم لاغری  یا برنامه کاهش وزن، با یک پزشک یا متخصص تغذیه صحبت کنید و همیشه در مورد نتایج کوتاه مدت سلامتی و ایمنی اولویت بندی کنید

  تبليغات

دکتر فتحی
نويسنده: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود.سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید.

برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.

جهت درخواست رژیم غذایی کلیک کنید.


نظر خود را اضافه کنید.

0
  • هیچ نظری یافت نشد

سایت تخصصی رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم درمانی دکتر حسین فتحی ضمن ارایه مطالب مفیدی پیرامون رژیم های غذایی و تغذیه، امکاناتی نظیر پرسش و پاسخ، خدمات رایگان تغذیه و لاغری،دستورهای غذایی، امکان ارایه انواع رژیم های غذایی نظیر رژیم لاغری، رژیم چاقی، برنامه رژیم غذایی، دیابت، فشارخون، چربی خون بالا، رژیم ورزشکاران، رژیم برای ثابت ماندن وزن، چاقی و ... توسط پزشک به صورت اینترنتی فراهم گردیده است با عضویت در سایت امکاناتی نظیر مطرح کردن موضوعات پزشکی و تغذیه در انجمن سلامتی، سوال از پزشک به صورت خصوصی و دریافت خبرنامه ... برای شما بوجود می آید.

پست الکترونیکی : admin at foodregime.com & rejimesalamati at gmail.com