تبلیغات

وب سایت رژیم سلامتی با دارا بودن میانگین 30 هزار بازدید روزانه به صورت تخصصی در حوزه سلامت، یکی از برترین وب سایت های سلامتی کشور می باشد. از آنجایی که بازدیدکنندگان وب سایت به صورت تخصصی پزشکی و سلامت و بالاخص تغذیه و رژیم غذایی می باشند. تبلیغات در این وب سایت می تواند یک راهکار مناسب تبلیغات هدفمند برای پزشکان، متخصصان، محصولات دارویی و دیگر فعالیت های حوزه سلامت باشد.

پلن های تبلیغاتی:

  • جایگاه A1 
  • جایگاه B1 
  • جایگاه های C1, C2, C3 
  • جایگاه تبلیغات در داخل مقالات با ابعاد 468*60 (باکس تبلیغات پایین مقالات) 
  • درج تبلیغ در داخل خبرنامه ایمیل رژیم سلامتی (ارسال به 80 هزار کاربر وب سایت) 

 جهت درج تبلیغات با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا شماره تماس 09356500271 تماس بگیرید.

  تبليغات

دکتر فتحی
نويسنده: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود.سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید.

برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.

جهت درخواست رژیم غذایی کلیک کنید.


نظر خود را اضافه کنید.

0
  • هیچ نظری یافت نشد

سایت تخصصی رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم درمانی دکتر حسین فتحی ضمن ارایه مطالب مفیدی پیرامون رژیم های غذایی و تغذیه، امکاناتی نظیر پرسش و پاسخ، خدمات رایگان تغذیه و لاغری،دستورهای غذایی، امکان ارایه انواع رژیم های غذایی نظیر رژیم لاغری، رژیم چاقی، برنامه رژیم غذایی، دیابت، فشارخون، چربی خون بالا، رژیم ورزشکاران، رژیم برای ثابت ماندن وزن، چاقی و ... توسط پزشک به صورت اینترنتی فراهم گردیده است با عضویت در سایت امکاناتی نظیر مطرح کردن موضوعات پزشکی و تغذیه در انجمن سلامتی، سوال از پزشک به صورت خصوصی و دریافت خبرنامه ... برای شما بوجود می آید.

پست الکترونیکی : admin at foodregime.com & rejimesalamati at gmail.com