درباره ما

 

سایت تخصصی رژیم درمانی www.foodregime.com زیر نظر دکتر حسین فتحی محقق تغذیه و سلامت، دارای دانشنامه ی عالی دکترا در طب که از سال 62 در زمینه ی بهداشت و درمان فعالیت داشته و از سال 79 طرح رژیم درمانی برای بیماران را در مطب به صورت حضوری فراهم نموده است. در شهریور ماه سال 1390 طرح رژیم درمانی اینترنتی که امکان دریافت رژیم از طریق پر کردن فرم درخواست و پرداخت انلاین و پس از آن دریافت رژیم غذایی از طریق ایمیل و خدمات دیگر سایت دایر گردید. با ادامه فعالیت، اولین برنامه رژیم لاغری آنلاین را در کشور با کمک مسئولین فنی سایت و کارشناسان ارشد تغذیه همکار، برای کاربران طراحی و ارائه نمودند از آنجایی که هر رژیم غذایی نیاز به پزشکی معالج دارد، این امکان فراهم گردیده که هر گونه سوالی در خصوص رژیم غذایی را به صورت تلفنی و اینترنتی در سایت مطرح نموده و پاسخ را دریافت نمایند. لازم به ذکر است امکان مراجعه حضوری نیز فراهم گردیده است. 

توجه: مطالب سایت رژیم سلامتی تنها توسط دکتر فتحی تالیف و ترجمه می شود با این وجود استفاده از مطالب سایت رژیم سلامتی علارقم کنترل مطالب، جایگزین مشاوره با پزشک خانواده واجد شرایط نیست این مطالب صرفاً برای هدایت خوانندگان در مورد علل احتمالی، علائم و آموزش خوانندگان در مطالب پزشکی در نظر گرفته شده است مشاوره و نظارت وظیفه پزشک خانواده و همیشه لازم است و خواندن این مطالب بدون راهنمایی های پزشکی معالج، هیچ تغییری در پروتکل درمانی  ایجاد نمی کند.

Google

رژیم سلامتی

  تبليغات

دکتر فتحی
نويسنده: دکتر فتحی

امیدوارم کمکی هرچند کوچک به ارتقا سلامت جامعه شود.سوالات خود را می توانید در انجمن سلامتی مطرح نمایید.

برای مطرح کردن سوال کلیک کنید. جهت مطرح کردن سوالات خصوصی کلیک کنید.

جهت درخواست رژیم غذایی کلیک کنید.


نظر خود را اضافه کنید.

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان (هستی)

  سلام آقای دکتر سوالی ندارم فقط خواستم بگم خیلی ازتون ممنونم بابت مطالب مفیدتون و اینکه آرزومه روزی مثل شما بشم و مطمئنم که میتونم و تلاشمو میکنم ♡♡♡

 • مهمان (مهرگان محمدی)

  تشکر و قدردانی از زحمات بی وقفه شما بزرگوار
  با احترام

 • مهمان (elaheh)

  درخواست عضویت و دریافت خبرنامه های سایت شما را دارم

سایت تخصصی رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم درمانی دکتر حسین فتحی ضمن ارایه مطالب مفیدی پیرامون رژیم های غذایی و تغذیه، امکاناتی نظیر پرسش و پاسخ، خدمات رایگان تغذیه و لاغری،دستورهای غذایی، امکان ارایه انواع رژیم های غذایی نظیر رژیم لاغری، رژیم چاقی، برنامه رژیم غذایی، دیابت، فشارخون، چربی خون بالا، رژیم ورزشکاران، رژیم برای ثابت ماندن وزن، چاقی و ... توسط پزشک به صورت اینترنتی فراهم گردیده است با عضویت در سایت امکاناتی نظیر مطرح کردن موضوعات پزشکی و تغذیه در انجمن سلامتی، سوال از پزشک به صورت خصوصی و دریافت خبرنامه ... برای شما بوجود می آید.

پست الکترونیکی : admin at foodregime.com & rejimesalamati at gmail.com