اشرفی (میهمان) در شنبه, آگوست 02 2014, 01:49 PM

تاثیر جو دوسر در لاغری

-1

باسلام و احترام

در خصوص جو دوسر به من پیشنهادشده برای رژیم لاغری از  سبوس جو دوسر  روزی دو قاشق قبل ازغدا با آب یا ماست استفاده کنم چون کالری رو دفع می کنه

اما من نتونستم سبوس رو پیداکنم جو کامل باسبوس گرفتم و دارم استفاده می کنم

به نظر شما با توجه به اینکه خود جو کربوهیدرات هست و چاق کننده است اشکال نداره من جو و سبوس رو کامل استفاده می کنم یا اینکه می بایست حتما سبوس رو جدا بگیرم و با رژیم غذاییم استفاده کنم

آیا واقعا تاثیری در رژیم من خواهد داشت

لطفا من و راهنمایی کنید

  • پاسخ داده شده توسط صبا در چهارشنبه, آگوست 13 2014, 11:44 AM · پنهان · #1
    دوست عزیز جو کلا تنها تاثیری که روی ما داره اینه که سریع خمیر میشه و حجم معده رو پر میکنه ولی من اصلا فکر نمیکنم این روش خوبی باشه برای لاغر شدن و این روش در طولانی مدت به شما آسیب میزنه شما اگه واقعا اراده کردید که لاغر بشید اگه عادت غذاییتون رو تغییر بدید و کمی با اصول غذا بخورید خیلی نتیجه بهتری میگیرید. به دنبال سریع لاغر شدن نباشید سعی کنید اصولی حتی اگه آروم باشه لاغر کنید.
  • 0
    پاسخ داده شده توسط behrad_parsa2010 در چهارشنبه, می 13 2015, 12:54 PM · پنهان · #2
    دوست عزیز ، من واقعا معجزه این سبوس رو دیدم . برای لاغر شدن فقط و فقط از سبوسش استفاده کنین . بهتره سبوس رو آسیاب کنین و در آب حل کنین و میل کنین . حواستون باشه از بلغور یا آرد یا جوپرک این غله استفاده نکنین که نتیجه برعکس میده . منم دنبالش میگشتم که دیدم فروشگاههای اینترنتی پره از خواسته ما . البته دکتر من یه بسته بندی شده شو داده بود که روش نوشته بود ( مکمل بتاگلوکان جو دو سر) با مطالعه در نت به این نتیجه رسیدم که مکمل بتا گلوکان جو دو سر یا بتاگلوفیت که توسط شرکت گلرنگ در داروخانه ها پخش شده یا همون سبوس جو دو سر همه شون یکی هستن و هرکدام رو که پیدا کردین استفاده کنین . توصیه من سبوس هست که بعد از آسیاب شدن همون شکل مکمل هارو پیدا میکنه و کاملا به صرفه هست .
جواب شما
لطفا برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
انجمن رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم درمانی دکتر حسین فتحی ضمن ارایه مطالب مفیدی پیرامون رژیم های غذایی و تغذیه، امکاناتی نظیر پرسش و پاسخ، خدمات رایگان تغذیه و لاغری،دستورهای غذایی، امکان ارایه انواع رژیم های غذایی نظیر رژیم لاغری، رژیم چاقی، برنامه رژیم غذایی، دیابت، فشارخون، چربی خون بالا، رژیم ورزشکاران، رژیم برای ثابت ماندن وزن، چاقی و ... توسط پزشک به صورت اینترنتی فراهم گردیده است با عضویت در سایت امکاناتی نظیر مطرح کردن موضوعات پزشکی و تغذیه در انجمن سلامتی، سوال از پزشک به صورت خصوصی و دریافت خبرنامه ... برای شما بوجود می آید.

پست الکترونیکی : admin at foodregime.com & rejimesalamati at gmail.com