ماهک (میهمان) در سه شنبه, نوامبر 28 2017, 11:01 AM

کهیر واسکولیتی یا لوپوس؟ در صورت عدم درمان چه میشود؟

0

سلام و عرض ادب و احترام

دختر ٣٣ y هستم که مدت ۴ ماهه با بروز ناگهانی دونه های ریز صورتی با مرکزیت سفید و متفاوت از جوش در سر شونه هام بازوهام و تا نیمه ی ساعدم و روی هر دوران و کل ساق پام و زیر گردنم مواجه شدم اینکه تک به تک گفتم هدفم تاکید بر قرینه بودن دونه ها بود که به سرعت تیرگیهایی در کشاله ران مشاهده کردم کنجکاوی و ترس باعث شد یکی از بزرگترینشون رو باز کنم که متوجه شدم غدد لنفاوی من که برجسته و گره خورده شدن! دونه ها موقع تحریک حرکت می کردند محو و باز رویت میشدن خروج مایع بی رنگ و ترشح نیمه جامد داشتن که متوجه شدم لنفوسیت هستن و بعد کم کم تیره بزرگ باقی موندن! ترشح خاصی نداشتن ولی خونریزی زیاد میدادن چند روز بعد بیحالی خستگی افسردگی صفر شدن اشتها تغییر مزاج غذایی کاهش وزن اولیگوری شدید یبوست وحشتناک تاری دید تب و لرز ناگهانی و شدید و تعریق در خواب و عدم تعادل سرگیجه و تهوع شروع شد تا حدی که ٢٣ روز NPO بودم ناخواسته!مشکلات خواب و اختلال در عملکرد روزمره و عدم باور هیچ کس بنا به بیمار بودنم وناتوانیه خودم از درمان اولیه جا موندم کهیر واسکولیتی با علم خودم کمک کرد پزشکان از تشخیص لوسمی و سپسیس منصرف بشن کمی بعد علایم داخلی فروکش و اصطلاحا بثورات عاطفی و محیطی شدن کمترین ناراحتی در من و رفتن از منزل حتی برای ١ ساعت منو با یه حمله شدید کهیری روبرو میکرد، الان ٣ روزه تغییر علامت دادن و به شکل علایم لوپوس منهای پروانه ی سینوسی دارن شدیدا حمله میکنن تب درد بدن غیر طبیعی و ریفلاکس و سرفه اضافه شده و خط اگزیلاریم به کمترین تحریکی حتی در حد ادکلن زدن واکنش دردناک شدیدی نشون میده وهر دو پاهام موقع ایستادن کاملا بنفش یا آبی مثل سیانوز میشه !دو بار شکستگی مضحک اسکافویید و ۴ تا انگشت دست پشت هم و یه شکستگی مچ پا هم داشتم!

عذر تقصیر دارم از طولانی شدن هیستوریم چون جواب مفیدی لازم دارم اینکه کسی رو ندارم جهت درمان حمایتم کنه در نتیجه ناچار به رها کردن درمان هستم فقط اینکه با این تفاسیر من لوپوس دارم و امکان داره این عدم درمان منو از بین ببره ؟ اگر بله تا چه مدت؟

سپاس فراوان از وقتی که برام گذاشتین، برقرار باشید

  • هنوز پاسخی برای این مبحث ارسال نشده است.
جواب شما
لطفا برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید
انجمن رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم سلامتی

سایت تخصصی رژیم درمانی دکتر حسین فتحی ضمن ارایه مطالب مفیدی پیرامون رژیم های غذایی و تغذیه، امکاناتی نظیر پرسش و پاسخ، خدمات رایگان تغذیه و لاغری،دستورهای غذایی، امکان ارایه انواع رژیم های غذایی نظیر رژیم لاغری، رژیم چاقی، برنامه رژیم غذایی، دیابت، فشارخون، چربی خون بالا، رژیم ورزشکاران، رژیم برای ثابت ماندن وزن، چاقی و ... توسط پزشک به صورت اینترنتی فراهم گردیده است با عضویت در سایت امکاناتی نظیر مطرح کردن موضوعات پزشکی و تغذیه در انجمن سلامتی، سوال از پزشک به صورت خصوصی و دریافت خبرنامه ... برای شما بوجود می آید.

پست الکترونیکی : admin at foodregime.com & rejimesalamati at gmail.com